Papildus iespējas

Sauna
Saunas izīrēšana piedāvā iespēju baudīt relaksāciju un atvieglojumu privātā un ekskluzīvā atmosfērā. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku meklē iespēju baudītu šo tradicionālo veselības un labsajūtas rituālu kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Saunā cilvēki var izvairīties no sabiedrības apstākļiem un izbaudīt pilnīgu atpūtu savā tempā. Sauna var būt lieliska ideja dzimšanas dienas svinībām, draugu tikšanām vai vienkārši kā veids, pavadīt patīkamu laiku.
Laiva
Iznomājot laivu, Jums atveras plašas iespējas piedzīvot neaizmirstamus brīžus ūdenī. Šī piedāvājuma ietvaros varat izbaudīt Rāznas ezera klusumu un mieru. Laiva nodrošina gan iespēju romantiskiem braucieniem divatā, gan dzīvīgas piedzīvojumu pilnas kopābūšanas ar draugiem. Laivu noma ietver visu nepieciešamo - laivas aprīkojumu, drošības līdzekļus un norādījumus, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt ūdens ceļojumu. Iegrimt dabas klusumā un baudīt brīvību, kā arī iemūžināt īpašus mirkļus kopā ar saviem tuvākajiem vai draugiem, iznomājot laivu - tas ir aizraujošs veids, kā atstāt ikdienas rūpes piekrastes un izbaudīt piedzīvojumu ūdenī.
Klusums
Pavadot laiku klusā dabā, atklājat iespēju iegrimt mierā un atjaunot sava garastāvokli. Šī iespēja piedāvā brīvību no ikdienas steigas un tehnoloģiju trokšņiem, ļaujot izbaudīt klusuma un dabas skaistumu. Pastaigas mežā vai gar ezeru, sēžot klusā vietā ar skatu uz kalniem vai vienkārši guļot zālē, ļauj atvērt visas savas sajūtas pret apkārtējo vidi. Klusās dabas piedzīvojumi var ietvert arī meditāciju, fotogrāfēšanu vai vienkāršu lasīšanu ārpus telpām.